TE Connectivity Raychem Cable Protection MT-LWA-.047-X-STK
MT-LWA-.047-X-STK picture photo
Mfg. Part Number
MT-LWA-.047-X-STK
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Tubing
Brief Description
MT-LWA-.047-X-STK
Datasheet Download
MT-LWA-.047-X-STK.pdf
Availability of MT-LWA-.047-X-STK
QUANTITY
MT-LWA-.047-X-STK Order Process
Ship out your order
Specifications of MT-LWA-.047-X-STK
Internal Part NumberEIS-MT-LWA-.047-X-STK
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Tubing
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MT-LWA-.047-X-STK
MT-LWA-.047-X-STK Details Description
Related parts for MT-LWA-.047-X-STK
TRANSFORM AUDIO 4K TO 500/2K IMP datasheet.pdf
CAP CER 0.47UF 100V X7R 2220 datasheet.pdf
IC PROCESSOR SGL DGTL 783FCPBGA datasheet.pdf
DC/DC CONVERT 3.3V +/-12V datasheet.pdf
CABLE 25POS .100 JUMPER 3 INCH datasheet.pdf
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
FERRITE BEAD 330 OHM 0603 datasheet.pdf
TVS DIODE 5.3VWM 28VC TSSLP2-1 datasheet.pdf
CAP CER 1PF 100V NP0 0402 datasheet.pdf
CONN DSUB 15POS M R/A ASSY TIN datasheet.pdf