TE Connectivity Raychem Cable Protection MT1000-3/64-0-SP
MT1000-3/64-0-SP picture photo
Mfg. Part Number
MT1000-3/64-0-SP
Brief Description
HEAT SHRINK
Datasheet Download
MT1000-3/64-0-SP.pdf
Availability of MT1000-3/64-0-SP
QUANTITY
MT1000-3/64-0-SP Order Process
Ship out your order
Specifications of MT1000-3/64-0-SP
Internal Part NumberEIS-MT1000-3/64-0-SP
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Tubing
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MT1000-3/64-0-SP
MT1000-3/64-0-SP Details Description
Related parts for MT1000-3/64-0-SP
DIODE ZENER 3.6V 500MW DO35 datasheet.pdf
IC STATIC SHFT REG 8STG 16-SOIC datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 1K OHM 16SOIC datasheet.pdf
PROBE SCOPEMETER LOW PASS 4KHZ datasheet.pdf
IC MUX SD/SDIO MMC 75MHZ 24-MLP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 150MA 2.1 OHM SMD datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS STRAIGHT SCKT datasheet.pdf
CONN PLUG 32POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf