TE Connectivity Raychem Cable Protection MT3000-1/16-9-SP
MT3000-1/16-9-SP picture photo
Mfg. Part Number
MT3000-1/16-9-SP
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Tubing
Brief Description
HEAT SHRINK
Datasheet Download
MT3000-1/16-9-SP.pdf
Availability of MT3000-1/16-9-SP
QUANTITY
MT3000-1/16-9-SP Order Process
Ship out your order
Specifications of MT3000-1/16-9-SP
Internal Part NumberEIS-MT3000-1/16-9-SP
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Tubing
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MT3000-1/16-9-SP
MT3000-1/16-9-SP Details Description
Related parts for MT3000-1/16-9-SP
Crystal 16.0000MHz 50ppm 20pF 60 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
FIXED IND 680NH 190MA 2.2 OHM datasheet.pdf
RES CHAS MNT 1.5K OHM 5% 50W datasheet.pdf
TVS DIODE SOT23 datasheet.pdf
RING AVIKRIMP EXPD TAPED datasheet.pdf
RES 5.17K OHM 1W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 6.8UF 25V Y5U 1812 datasheet.pdf
CONN HEADER 14POS T/H datasheet.pdf
IC HALL EFFECT SENSOR SNT-4A datasheet.pdf
D-SUB FILTER 15POS IP67 datasheet.pdf