| Internal Part Number | EIS-MT9LSDT872G-133G3 | |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant | |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) | |
| Production Status (Lifecycle) | In Production | |
| Condition | New & Unused, Original Sealed | |
| Standard Package | 100 | |
| Category | Memory Cards, Modules | |
| Family | Memory - Modules | |
| Series | - | |
| Memory Type | SDRAM | |
| Memory Size | 64MB | |
| Speed | 133MHz | |
| Package / Case | 168-DIMM | |
| Weight | 0.001 KG | |
| Application | Email for details | |
| Alternative Part (Replacement) | MT9LSDT872G-133G3 | |
| Related Links | MT9LSDT8, MT9LSDT872G-133G3 Datasheet, Micron Technology Distributor | |
 | EXB-V4V680JV | RES ARRAY 2 RES 68 OHM 0606 | datasheet.pdf | |
 | LTW-C191TS5 | LED WHITE 0603 SMD | datasheet.pdf | |
 | 06035A5R0CAT2A | CAP CER 5PF 50V NP0 0603 | datasheet.pdf | |
 | CY8C20336H-24LQXIT | MCU PSOC 8K FLASH 24MHZ 24QFN | datasheet.pdf | |
 | LSYKC1E-8C | PLUGINWOBBLE COIL SPRING SPDT | datasheet.pdf | |
 | 5609-RC | FIXED IND 2.5MH 850MA 2.04 OHM | datasheet.pdf | |