Aptina-ON Semiconductor MT9M034I12STM
MT9M034I12STM picture photo
Mfg. Part Number
MT9M034I12STM
Manufacturer
Product Category
Image Sensors, Camera
Brief Description
EVAL BOARD FOR MT9M034I12STM
Datasheet Download
MT9M034I12STM.pdf
Availability of MT9M034I12STM
QUANTITY
MT9M034I12STM Order Process
Ship out your order
Specifications of MT9M034I12STM
Internal Part NumberEIS-MT9M034I12STM
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package240
Category Sensors, Transducers
FamilyImage Sensors, Camera
Series-
PackagingTray
TypeCMOS
Pixel Size3.75µm x 3.75µm
Active Pixel Array1280H x 960V
Frames per Second45
Voltage - Supply1.8V, 2.8V
Package / Case48-LQFN
Supplier Device Package48-iLCC
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MT9M034I12STM
Related LinksMT9M03, MT9M034I12STM Datasheet, Aptina-ON Semiconductor Distributor
MT9M034I12STM Details Description
Related parts for MT9M034I12STM
RES 3.3M OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC MPU MPC83XX 667MHZ 740TBGA datasheet.pdf
CONN RCPT 48POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
RES 2K OHM 2W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 221K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X20MM L-TAB T766 datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X30MM R-TAB datasheet.pdf
RES SMD 0.015 OHM 0.5% 1/2W 1206 datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf