Multi-Tech Systems, Inc. MTAC-LORA-868
MTAC-LORA-868 picture photo
Mfg. Part Number
MTAC-LORA-868
Manufacturer
Product Category
RF Accessories
Brief Description
ACCY CARD LORA
Datasheet Download
MTAC-LORA-868.pdf
Availability of MTAC-LORA-868
QUANTITY
MTAC-LORA-868 Order Process
Ship out your order
Specifications of MTAC-LORA-868
Internal Part NumberEIS-MTAC-LORA-868
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductConduit™ LoRa® Accessory Kits
Standard Package1
Category RF/IF and RFID
FamilyRF Accessories
SeriesMultiConnect®
Accessory TypeLoRa Card, 868MHz
For Use With/Related ProductsMTCDT-H5
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MTAC-LORA-868
Related LinksMTAC-L, MTAC-LORA-868 Datasheet, Multi-Tech Systems, Inc. Distributor
MTAC-LORA-868 Details Description
Related parts for MTAC-LORA-868
BLADE HEX 4MM 4.72" datasheet.pdf
CAP CER 56PF 1KV NP0 1808 datasheet.pdf
IC QUAD DIFF PECL DRVR 16-SOIC datasheet.pdf
IC AUTO SUPERVISOR PWRFAIL 8SOIC datasheet.pdf
RES 2.21K OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
RES 681 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
OUTLET PWR NEMA SNAPIN/IDC datasheet.pdf
RES SMD 2.05K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1MHZ RRO 14SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 1A 400 MOHM SMD datasheet.pdf