TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine MTCPQKT2P26SGAD
MTCPQKT2P26SGAD picture photo
Mfg. Part Number
MTCPQKT2P26SGAD
Manufacturer
Product Category
Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount
Brief Description
I/O CONN
Datasheet Download
MTCPQKT2P26SGAD.pdf
Availability of MTCPQKT2P26SGAD
QUANTITY
MTCPQKT2P26SGAD Order Process
Ship out your order
Specifications of MTCPQKT2P26SGAD
Internal Part NumberEIS-MTCPQKT2P26SGAD
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5
Category Connectors, Interconnects
FamilyRectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MTCPQKT2P26SGAD
MTCPQKT2P26SGAD Details Description
Related parts for MTCPQKT2P26SGAD
IC REDRIVER ETHERNET 4CH 64QFP datasheet.pdf
CAP ALUM 390UF 20% 250V RADIAL datasheet.pdf
IC TXRX RS485/422 8-SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 18.3A 4 MOHM TH datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 25W datasheet.pdf
20U 11IN SWING OUT WALL MOUNT datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 5V 2A 10W datasheet.pdf
TVS DIODE 18VWM 32.2VC SMAJ datasheet.pdf
CONN SOCKET PGA 84POS GOLD datasheet.pdf