GeneSiC Semiconductor MURTA20020
MURTA20020 picture photo
Mfg. Part Number
MURTA20020
Manufacturer
Product Category
Diodes, Rectifiers - Arrays
Brief Description
DIODE GP 200V 200A 3TOWER
Datasheet Download
MURTA20020.pdf
Availability of MURTA20020
QUANTITY
MURTA20020 Order Process
Ship out your order
Specifications of MURTA20020
Internal Part NumberEIS-MURTA20020
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package18
Category Discrete Semiconductor Products
FamilyDiodes, Rectifiers - Arrays
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MURTA20020
Related LinksMURTA, MURTA20020 Datasheet, GeneSiC Semiconductor Distributor
MURTA20020 Details Description
Related parts for MURTA20020
IDC CABLE - MKS34K/MC34F/MKS34K datasheet.pdf
CONV DC-DC TRPL-VO 12A HORZ datasheet.pdf
FAN AXIAL 172X51MM 85/265VAC datasheet.pdf
RES SMD 768 OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
HOOK-UP SOLID 18AWG RED 1000' datasheet.pdf
IC REDRIVER DISPLAYPORT 14VQFN datasheet.pdf
FUSE SEMICONDUCTOR 160A 1300VAC datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 100V 1A DO214AC datasheet.pdf
RES 18.7K OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
VARISTOR 24.3V 1KA DISC 14MM datasheet.pdf
RES SMD 178 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf