TE Connectivity Raychem Cable Protection MV-127127-10-8A
MV-127127-10-8A picture photo
Mfg. Part Number
MV-127127-10-8A
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LABEL ID PRODUCT
Datasheet Download
MV-127127-10-8A.pdf
Availability of MV-127127-10-8A
QUANTITY
MV-127127-10-8A Order Process
Ship out your order
Specifications of MV-127127-10-8A
Internal Part NumberEIS-MV-127127-10-8A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10,000
Category Computers, Office - Components, Accessories
FamilyLabels, Labeling
SeriesMV
Packaging10000 per Roll
TypeLabel
Label TypeDie-Cut
Label Size0.5" x 0.5" (12.7mm x 12.7mm)
MaterialMetallized Polyester
ColorSilver
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MV-127127-10-8A
MV-127127-10-8A Details Description
Related parts for MV-127127-10-8A
CONN TERM BLK PCB 7.50MM 3POS BK datasheet.pdf
IC GATE OR 1CH 2-INP SC-70 datasheet.pdf
FUSE BRD MNT 7A 125VAC 60VDC SMD datasheet.pdf
IC BUFF DVR TRI-ST 16BIT 48SSOP datasheet.pdf
RES SMD 196 OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC REG LDO -12V 0.1A TO92-3 datasheet.pdf
SENSOR 50PSI 1/4-18 NPT 1-5V datasheet.pdf
CONN HEADER .05" 18PS DL PCB R/A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf