JAE Electronics MX34C24SFA
MX34C24SFA picture photo
Mfg. Part Number
MX34C24SFA
Manufacturer
Product Category
Rectangular Connectors - Housings
Brief Description
CONN SOCKET 24POS HOUSING 2.2MM
Datasheet Download
MX34C24SFA.pdf
Availability of MX34C24SFA
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
MX34C24SFA Order Process
Ship out your order
Specifications of MX34C24SFA
Internal Part NumberEIS-MX34C24SFA
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package28
Category Connectors, Interconnects
FamilyRectangular Connectors - Housings
SeriesMX34C
PackagingTray
Connector TypeReceptacle
Contact TypeFemale Socket
Number of Positions24
Pitch-
Number of Rows2
Row Spacing-
Mounting TypeFree Hanging (In-Line)
Contact Termination-
Fastening Type-
ColorGray
Features-
NoteContacts Not Provided
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MX34C24SFA
Related LinksMX34C, MX34C24SFA Datasheet, JAE Electronics Distributor
MX34C24SFA Details Description
Related parts for MX34C24SFA
INDUCT ARRAY 2 COIL 100UH SMD datasheet.pdf
FIXED IND 1.5MH 40MA 20 OHM SMD datasheet.pdf
SUPPORT PRINT CIRCUIT BOARD 1=2 datasheet.pdf
FIXED IND 3.9NH 300MA 150 MOHM datasheet.pdf
STAR BOARD LED HOLDER/HEATSINK datasheet.pdf
MOTOR SERVO AC ABS BK KEY 750W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
RES 23K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC FLASH 8MBIT 90NS 48TFBGA datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
RES SMD 2.2 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CAP CER 1.9PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf