Tripp Lite N002-025-YW
N002-025-YW picture photo
Mfg. Part Number
N002-025-YW
Brief Description
CABLE PATCH CAT5E YELLOW 25'
Datasheet Download
N002-025-YW.pdf
Availability of N002-025-YW
QUANTITY
N002-025-YW Order Process
Ship out your order
Specifications of N002-025-YW
Internal Part NumberEIS-N002-025-YW
Length25.0' (7.62m)
ShieldingUnshielded
ColorYellow
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)N002-025-YW
Related LinksN002-, N002-025-YW Datasheet, Tripp Lite Distributor
N002-025-YW Details Description
Related parts for N002-025-YW
VARISTOR 216V 6KA DISC 14MM datasheet.pdf
IC DGTL POT 50K 257TAPS 8-DFN datasheet.pdf
POWER SUPPLY MODULE datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
Crystal 25.0000MHz 30ppm 32pF 40 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
RES 7.15K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CIRCULAR CONNECTOR HARAX M12/4-P datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS JAM NUT SKT datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 960MA 45 MOHM SMD datasheet.pdf
FIXED IND 330UH 350MA 4.344 OHM datasheet.pdf
CAP FILM 470NF 20% 310VAC AXIAL datasheet.pdf