FFF NA18B08100J0G
NA18B08100J0G picture photo
Mfg. Part Number
NA18B08100J0G
Brief Description
250 TB SPR CLA 90D B
Datasheet Download
NA18B08100J0G.pdf
Availability of NA18B08100J0G
QUANTITY
NA18B08100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of NA18B08100J0G
Internal Part NumberEIS-NA18B08100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,200
Number of Levels1
Positions Per Level18
Pitch0.098" (2.50mm)
Mating OrientationVertical with Board
Current3A
Voltage150V
ColorGray
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NA18B08100J0G
Related LinksNA18B0, NA18B08100J0G Datasheet, FFF Distributor
NA18B08100J0G Details Description
Related parts for NA18B08100J0G
IC REG LDO 1.8V 0.3A SOT223 datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.1A TO92-3 datasheet.pdf
MEMORY CARD EXTREME III SD 2GB datasheet.pdf
IC OPAMP GP 6.4MHZ RRO 8TSSOP datasheet.pdf
KIT MICRO EVALUATION ADM1186-1 datasheet.pdf
RES SMD 422K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN FERRULE UNINSUL 6AWG datasheet.pdf
TRANS PNP 100V 10A datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 385MA 300 MOHM SMD datasheet.pdf
CAP CER 30PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
CAP FILM 20UF 5% 275VAC datasheet.pdf