FFF NA18B18100J0G
NA18B18100J0G picture photo
Mfg. Part Number
NA18B18100J0G
Brief Description
250 TB SPR CLA 180D B
Datasheet Download
NA18B18100J0G.pdf
Availability of NA18B18100J0G
QUANTITY
NA18B18100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of NA18B18100J0G
Internal Part NumberEIS-NA18B18100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Number of Levels1
Positions Per Level18
Pitch0.098" (2.50mm)
Mating OrientationVertical with Board
Current3A
Voltage150V
ColorGray
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NA18B18100J0G
Related LinksNA18B1, NA18B18100J0G Datasheet, FFF Distributor
NA18B18100J0G Details Description
Related parts for NA18B18100J0G
TRIMMER 5K OHM 0.5W TH datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SOEIAJ datasheet.pdf
IC REG BUCK BOOST PROG 1A 12LLP datasheet.pdf
CONN HEADER VERT DUAL 36POS GOLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .100" datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS JAM NUT PINS datasheet.pdf
CONN RCPT 61POS WALL MNT SKT datasheet.pdf
CAP FILM 0.0043UF 5% 1600VDC AXI datasheet.pdf