FFF NA19B08100J0G
NA19B08100J0G picture photo
Mfg. Part Number
NA19B08100J0G
Brief Description
250 TB SPR CLA 90D B
Datasheet Download
NA19B08100J0G.pdf
Availability of NA19B08100J0G
QUANTITY
NA19B08100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of NA19B08100J0G
Internal Part NumberEIS-NA19B08100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,200
Number of Levels1
Positions Per Level19
Pitch0.098" (2.50mm)
Mating OrientationVertical with Board
Current3A
Voltage150V
ColorGray
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NA19B08100J0G
Related LinksNA19B0, NA19B08100J0G Datasheet, FFF Distributor
NA19B08100J0G Details Description
Related parts for NA19B08100J0G
FIXED IND 18UH 65MA 5.4 OHM SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.8A SOT223 datasheet.pdf
CONN PLUG 9POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 75W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT datasheet.pdf
RES 249 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC REG LDO NEG ADJ 0.1A TO39 datasheet.pdf
ANTENNA datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.25A 4XDFN datasheet.pdf
CAP FILM 470NF 10% 310VAC AXIAL datasheet.pdf