FFF NB14708500J0G
NB14708500J0G picture photo
Mfg. Part Number
NB14708500J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
500 TB SPRING PLUG
Datasheet Download
NB14708500J0G.pdf
Availability of NB14708500J0G
QUANTITY
NB14708500J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of NB14708500J0G
Internal Part NumberEIS-NB14708500J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,016
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NB14708500J0G
Related LinksNB1470, NB14708500J0G Datasheet, FFF Distributor
NB14708500J0G Details Description
Related parts for NB14708500J0G
IC SW BUS CTRL 2.5/3.3V SOT23-8 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 3POS 5.08MM datasheet.pdf
FUSE AUTO 225A 32VAC/VDC datasheet.pdf
CONN FEM HSING 36POS 2MM DL ROW datasheet.pdf
CONN HOOD CPLNG BOTTOM SZE24 M25 datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC datasheet.pdf
CONN HEADER STRT datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X60.96X22.86MM datasheet.pdf
MOD IR RCVR 56KHZ SIDE VIEW datasheet.pdf