Murata Electronics North America NFA31CC220S1E4
NFA31CC220S1E4 picture photo
Mfg. Part Number
NFA31CC220S1E4
Brief Description
On-Board Type (DC) EMI Suppression Filters
Datasheet Download
NFA31CC220S1E4.pdf
Availability of NFA31CC220S1E4
QUANTITY
NFA31CC220S1E4 Order Process
Ship out your order
Specifications of NFA31CC220S1E4
Internal Part NumberEIS-NFA31CC220S1E4
Delivery TimeIn stock, ship NFA31CC220S1E4 today.
SeriesNFA31CC2
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeORIGINAL
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-NFA31CC220S1E4
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksNFA31CC, NFA31CC220S1E4 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
NFA31CC220S1E4 Details Description
Related parts for NFA31CC220S1E4
IC POT DGTL SGL 256POS 14-TSSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 datasheet.pdf
IC AUDIO CODEC 10CH HD 5V 48TQFP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 23POS CBL MNT PINS datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ 10 OLIVE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 25W datasheet.pdf
CAP CER 68PF 250V NP0 0603 datasheet.pdf
CAP CER 9.8PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf
FIXED IND 300NH 220MA 3.12 OHM datasheet.pdf