Murata Electronics North America NFA62R00C221TM51
NFA62R00C221TM51 picture photo
Mfg. Part Number
NFA62R00C221TM51
Datasheet Download
NFA62R00C221TM51.pdf
Availability of NFA62R00C221TM51
QUANTITY
NFA62R00C221TM51 Order Process
Ship out your order
Specifications of NFA62R00C221TM51
Internal Part NumberEIS-NFA62R00C221TM51
Delivery TimeIn stock, ship NFA62R00C221TM51 today.
SeriesNFA62R00C
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-NFA62R00C221TM51
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksNFA62R00, NFA62R00C221TM51 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
NFA62R00C221TM51 Details Description
Related parts for NFA62R00C221TM51
IDC CABLE - MSC40K/MC40G/MCG40K datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS 1MM DIP SLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 150W datasheet.pdf
RES 2.49K OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 2K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER datasheet.pdf
CORNER MIRROR 1276 X 72 MM datasheet.pdf
CONN RCPT 24POS BOX MNT PINS datasheet.pdf
FLEXWIRE CABLE-10/ SM datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT datasheet.pdf