Murata Electronics North America NFM15PC474R0J3D
NFM15PC474R0J3D picture photo
Mfg. Part Number
NFM15PC474R0J3D
Brief Description
FILTER LC HIGH FREQ 0.47UF 0402
Datasheet Download
NFM15PC474R0J3D.pdf
Availability of NFM15PC474R0J3D
QUANTITY
NFM15PC474R0J3D Order Process
Ship out your order
Specifications of NFM15PC474R0J3D
Internal Part NumberEIS-NFM15PC474R0J3D
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NFM15PC474R0J3D
Related LinksNFM15PC, NFM15PC474R0J3D Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
NFM15PC474R0J3D Details Description
Related parts for NFM15PC474R0J3D
RES SMD 82K OHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf