Murata Electronics North America NFM31KC153R1H3L
NFM31KC153R1H3L picture photo
Mfg. Part Number
NFM31KC153R1H3L
Brief Description
FILTER LC HIGH FREQ 0.015UF 1206
Datasheet Download
NFM31KC153R1H3L.pdf
Availability of NFM31KC153R1H3L
QUANTITY
NFM31KC153R1H3L Order Process
Ship out your order
Specifications of NFM31KC153R1H3L
Internal Part NumberEIS-NFM31KC153R1H3L
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3,000
Category Filters
FamilyFeed Through Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NFM31KC153R1H3L
Related LinksNFM31KC, NFM31KC153R1H3L Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
NFM31KC153R1H3L Details Description
Related parts for NFM31KC153R1H3L
CONN HEADER VERT 17POS .156 30AU datasheet.pdf
IC DGTL POT 50K 1CH 8DFN datasheet.pdf
RES SMD 2.87 OHM 1% 1W 2010 datasheet.pdf
IC SRAM 36MBIT 250MHZ 165FBGA datasheet.pdf
FAN AXIAL 150X55MM 100VAC WIRE datasheet.pdf
CBL USB MNI B RCPT-B PLUG 100MM datasheet.pdf
CAP TANT 1.5UF 20V 10% 1507 datasheet.pdf
RES 0.5 OHM 50W 1% TO221 datasheet.pdf
CONN HDR 51POS 0.100 T/H TIN datasheet.pdf