Murata Electronics North America NFM61R10T102T1M00-57/250
NFM61R10T102T1M00-57/250 picture photo
Mfg. Part Number
NFM61R10T102T1M00-57/250
Datasheet Download
NFM61R10T102T1M00-57/250.pdf
Availability of NFM61R10T102T1M00-57/250
QUANTITY
NFM61R10T102T1M00-57/250 Order Process
Ship out your order
Specifications of NFM61R10T102T1M00-57/250
Internal Part NumberEIS-NFM61R10T102T1M00-57/250
Delivery TimeIn stock, ship NFM61R10T102T1M00-57/250 today.
SeriesNFM61R10T102T1
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-NFM61R10T102T1M00-57/250
MURATA Product CategoryMURATA Components
NFM61R10T102T1M00-57/250 Details Description
Related parts for NFM61R10T102T1M00-57/250
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 6V datasheet.pdf
HOLDER BATTERY 4 CELL "C" STEEL datasheet.pdf
CAP CER 150PF 200V X7R RADIAL datasheet.pdf
LED ACRICH NEU WHITE 4500K 4SMD datasheet.pdf
LED MT SR VERT X 0.455" 3MM 2LD datasheet.pdf
RES 261K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 3.92K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M4 NYLON 31MM datasheet.pdf
HEATSHK 19.0MM ID 50MM L datasheet.pdf
CHOKE COMMON MODE 90 OHM SMD datasheet.pdf
KJB 100C 100#22D PIN RECP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN datasheet.pdf