Murata Electronics North America NFM61RH10T102T1M00-59-T250
NFM61RH10T102T1M00-59-T250 picture photo
Mfg. Part Number
NFM61RH10T102T1M00-59-T250
Datasheet Download
NFM61RH10T102T1M00-59-T250.pdf
Availability of NFM61RH10T102T1M00-59-T250
QUANTITY
NFM61RH10T102T1M00-59-T250 Order Process
Ship out your order
Specifications of NFM61RH10T102T1M00-59-T250
Internal Part NumberEIS-NFM61RH10T102T1M00-59-T250
Delivery TimeIn stock, ship NFM61RH10T102T1M00-59-T250 today.
SeriesNFM61RH10T102T1
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-NFM61RH10T102T1M00-59-T250
MURATA Product CategoryMURATA Components
NFM61RH10T102T1M00-59-T250 Details Description
Related parts for NFM61RH10T102T1M00-59-T250
VARISTOR 670V 2.5KA DISC 10MM datasheet.pdf
CAP CER 470PF 500V NP0 1210 datasheet.pdf
RES 2K OHM 0.4W 5% AXIAL datasheet.pdf
SENSOR 300PSI M20-1.5 6G .5-4.5V datasheet.pdf
IC REG LDO 2.8V/3.3V 10DFN datasheet.pdf
EVAL KIT FOR MAX17604 datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK STR datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X25MM R-TAB T766 datasheet.pdf
CAP CER 1.7PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf