Murata Electronics North America NFZ5BBW310LZ10L
NFZ5BBW310LZ10L picture photo
Mfg. Part Number
NFZ5BBW310LZ10L
Manufacturer
Product Category
Ferrite Beads and Chips
Brief Description
EMI FILTER BEADS 31 OHM 2000MA 2
Datasheet Download
NFZ5BBW310LZ10L.pdf
Availability of NFZ5BBW310LZ10L
QUANTITY
NFZ5BBW310LZ10L Order Process
Ship out your order
Specifications of NFZ5BBW310LZ10L
Internal Part NumberEIS-NFZ5BBW310LZ10L
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesNFZ-B Series of EMI Suppression Filters
Standard Package500
Category Filters
FamilyFerrite Beads and Chips
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NFZ5BBW310LZ10L
Related LinksNFZ5BBW, NFZ5BBW310LZ10L Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
NFZ5BBW310LZ10L Details Description
Related parts for NFZ5BBW310LZ10L
SWITCH DETECTOR SPST HORIZ 30V datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 1A 20HTSSOP datasheet.pdf
Connector Receptacle 3 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM VM 8NSOIC datasheet.pdf
SENSOR TEMPERATURE SMBUS 8MSOP datasheet.pdf
TERM BLOCK HEADER datasheet.pdf
CAP CER 1.8PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
RES 5 OHM 35W 1% TO220 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 100MA 28V datasheet.pdf
CTV 18C 18#20 PIN RECP datasheet.pdf
PT 6C 6#20 SKT RECP datasheet.pdf
2.1 ヘ On Resistance, [15 V/+12 V/[5 V iCMOS SPDT Switch IC datasheet.pdf