TDK Corporation NLFV32T-330K-EFT
NLFV32T-330K-EFT picture photo
Mfg. Part Number
NLFV32T-330K-EFT
Brief Description
FIXED IND 33UH 95MA 780 MOHM SMD
Datasheet Download
NLFV32T-330K-EFT.pdf
Availability of NLFV32T-330K-EFT
QUANTITY
NLFV32T-330K-EFT Order Process
Ship out your order
Specifications of NLFV32T-330K-EFT
Internal Part NumberEIS-NLFV32T-330K-EFT
Material - CoreFerrite
Inductance33µH
Tolerance±10%
Current Rating95mA
Current - Saturation-
ShieldingShielded
DC Resistance (DCR)780 mOhm Max
Q @ Freq-
Frequency - Self Resonant-
Operating Temperature-40°C ~ 105°C
Frequency - Test2.52MHz
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseNonstandard
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)0.094" (2.40mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NLFV32T-330K-EFT
Related LinksNLFV32T-, NLFV32T-330K-EFT Datasheet, TDK Corporation Distributor
NLFV32T-330K-EFT Details Description
Related parts for NLFV32T-330K-EFT
CAP FILM 3300PF 3% 1.25KVDC RAD datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
LED 3MM BRILLIANT YLW WATER CLR datasheet.pdf
OSC MEMS 66.667MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
RES 0.15 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .125" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .100" datasheet.pdf
FUSE BLOK CART 250V 60A DIN RAIL datasheet.pdf