TDK Corporation NLV32T-022J-EFD
NLV32T-022J-EFD picture photo
Mfg. Part Number
NLV32T-022J-EFD
Brief Description
FIXED IND 22NH 450MA 200 MOHM
Datasheet Download
NLV32T-022J-EFD.pdf
Availability of NLV32T-022J-EFD
QUANTITY
NLV32T-022J-EFD Order Process
Ship out your order
Specifications of NLV32T-022J-EFD
Internal Part NumberEIS-NLV32T-022J-EFD
FamilyFixed Inductors
SeriesAutomotive, AEC-Q200, NLV-EFD
Material - CoreFerrite
Inductance22nH
Tolerance±5%
Current Rating450mA
Current - Saturation-
ShieldingUnshielded
DC Resistance (DCR)200 mOhm Max
Q @ Freq23 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant1.7GHz
Operating Temperature-40°C ~ 105°C
Frequency - Test100MHz
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case1210 (3225 Metric)
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)0.095" (2.40mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NLV32T-022J-EFD
Related LinksNLV32T-, NLV32T-022J-EFD Datasheet, TDK Corporation Distributor
NLV32T-022J-EFD Details Description
Related parts for NLV32T-022J-EFD
IC SWITCH QUAD SPST 16TSSOP datasheet.pdf
IC DATA SELECTOR/MUX 16-TSSOP datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 8POS 5.08MM datasheet.pdf
15P MTA156 CONN ASSY 20AWG LF datasheet.pdf
DIODE RF SW 50V 100MA SOT323 datasheet.pdf
RES 17.8K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 12K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 37POS PIN datasheet.pdf
PUSHBUTTON SS SWITCH datasheet.pdf
RES SMD 309K OHM 1% 0.4W 0805 datasheet.pdf