Murata Electronics North America NLV32T-100J-PFKS
NLV32T-100J-PFKS picture photo
Mfg. Part Number
NLV32T-100J-PFKS
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
NLV32T-100J-PFKS.pdf
Availability of NLV32T-100J-PFKS
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
NLV32T-100J-PFKS Order Process
Ship out your order
Specifications of NLV32T-100J-PFKS
Internal Part NumberEIS-NLV32T-100J-PFKS
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship NLV32T-100J-PFKS today.
SeriesNLV32T-10
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-NLV32T-100J-PFKS
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksNLV32T-1, NLV32T-100J-PFKS Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
NLV32T-100J-PFKS Details Description
Related parts for NLV32T-100J-PFKS
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
SFC 2/30 WHT 90/BX datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 2POS 10.16MM datasheet.pdf
10P MTA156 QUAD ASSY W/O TB L datasheet.pdf
CONTROL TEMP/PROC RELAY OUT 24V datasheet.pdf
CAP CER 220PF 100V C0G 0805 datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
TERM MARKER datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X25MM R-TAB T412 datasheet.pdf
FIXED IND 56UH 2.6A 100 MOHM SMD datasheet.pdf