ON Semiconductor NSV45020JZT1G
NSV45020JZT1G picture photo
Mfg. Part Number
NSV45020JZT1G
Manufacturer
Product Category
PMIC - Current Regulation/Management
Brief Description
IC REG CCR 45V 20MA SOT223
Datasheet Download
NSV45020JZT1G.pdf
Availability of NSV45020JZT1G
QUANTITY
NSV45020JZT1G Order Process
Ship out your order
Specifications of NSV45020JZT1G
Internal Part NumberEIS-NSV45020JZT1G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
Category Integrated Circuits (ICs)
FamilyPMIC - Current Regulation/Management
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NSV45020JZT1G
Related LinksNSV450, NSV45020JZT1G Datasheet, ON Semiconductor Distributor
NSV45020JZT1G Details Description
Related parts for NSV45020JZT1G
CAP FILM 0.015UF 5% 2KVDC RADIAL datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 2:8 800MHZ 28PLCC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 250W datasheet.pdf
CAP POLYMER 150UF 20% 35V T/H datasheet.pdf
CONN HEADER .100" 24POS datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X6MM XCUT datasheet.pdf
RES SMD 3.01K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 600V 12A TO220F datasheet.pdf