Hirose Electric Co Ltd NX30H-68P/CK-MP(01)
NX30H-68P/CK-MP(01) picture photo
Mfg. Part Number
NX30H-68P/CK-MP(01)
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
TOOL ACCY
Datasheet Download
NX30H-68P/CK-MP(01).pdf
Availability of NX30H-68P/CK-MP(01)
QUANTITY
NX30H-68P/CK-MP(01) Order Process
Ship out your order
Specifications of NX30H-68P/CK-MP(01)
Internal Part NumberEIS-NX30H-68P/CK-MP(01)
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NX30H-68P/CK-MP(01)
Related LinksNX30H-68P, NX30H-68P/CK-MP(01) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
NX30H-68P/CK-MP(01) Details Description
Related parts for NX30H-68P/CK-MP(01)
RES 1.8K OHM 3W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC CLOCK GEN 3.3V SS 8-TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 29.4K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
FIXED IND 470UH 62MA 26 OHM SMD datasheet.pdf
LED-LINE LITE 900MM RED-ST datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 11 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 61POS PIN datasheet.pdf
CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 8.2V 50W TO204AD datasheet.pdf
ACB 6C 6#16S PIN RECP WALL datasheet.pdf
+5 V Powered CMOS RS-232 Drivers/Receivers IC datasheet.pdf