Hirose Electric Co Ltd NX30H-68P/CK-MP(61)
NX30H-68P/CK-MP(61) picture photo
Mfg. Part Number
NX30H-68P/CK-MP(61)
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
TOOL ACCY
Datasheet Download
NX30H-68P/CK-MP(61).pdf
Availability of NX30H-68P/CK-MP(61)
QUANTITY
NX30H-68P/CK-MP(61) Order Process
Ship out your order
Specifications of NX30H-68P/CK-MP(61)
Internal Part NumberEIS-NX30H-68P/CK-MP(61)
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NX30H-68P/CK-MP(61)
Related LinksNX30H-68P, NX30H-68P/CK-MP(61) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
NX30H-68P/CK-MP(61) Details Description
Related parts for NX30H-68P/CK-MP(61)
SCREWDRIVER TORX T27 9.45" datasheet.pdf
CAP CER 6PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
Crystal 14.7456MHz 30ppm 18pF 30 Ohm -20°C - 70°C Through Hole HC49/US datasheet.pdf
CAP CER 160PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
MODULE POWER datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W datasheet.pdf
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SPDT datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 EXTEND 18POS datasheet.pdf
CAP FILM 47NF 5% 250VDC RAD datasheet.pdf