Hirose Electric Co Ltd NX30TA-25P/CCT(62)
NX30TA-25P/CCT(62) picture photo
Mfg. Part Number
NX30TA-25P/CCT(62)
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
TOOL ACCY
Datasheet Download
NX30TA-25P/CCT(62).pdf
Availability of NX30TA-25P/CCT(62)
QUANTITY
NX30TA-25P/CCT(62) Order Process
Ship out your order
Specifications of NX30TA-25P/CCT(62)
Internal Part NumberEIS-NX30TA-25P/CCT(62)
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NX30TA-25P/CCT(62)
Related LinksNX30TA-25, NX30TA-25P/CCT(62) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
NX30TA-25P/CCT(62) Details Description
Related parts for NX30TA-25P/CCT(62)
RES SMD 37.4 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC 10MHZ Z80 CMOS SIO/4 44-PLCC datasheet.pdf
RES SMD 887 OHM 0.02% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 300VIN 24V@25A datasheet.pdf
TOOL KIT datasheet.pdf
RES 25.5 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
FUSE CERAMIC 3.2A 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
FIXED IND 1.8UH 681MA 430 MOHM datasheet.pdf