NDK NX3225SC-30.320M-EXS00A-CS03981
NX3225SC-30.320M-EXS00A-CS03981 picture photo
Mfg. Part Number
NX3225SC-30.320M-EXS00A-CS03981
Brief Description
Crystal 30.3200MHz 10ppm 6pF 100 Ohm -40°C - 125°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Datasheet Download
NX3225SC-30.320M-EXS00A-CS03981.pdf
Availability of NX3225SC-30.320M-EXS00A-CS03981
QUANTITY
NX3225SC-30.320M-EXS00A-CS03981 Order Process
Ship out your order
Specifications of NX3225SC-30.320M-EXS00A-CS03981
Internal Part NumberEIS-NX3225SC-30.320M-EXS00A-CS03981
FamilyCrystals
SeriesNX3225SC
PackagingTape & Reel (TR)
TypeMHz Crystal
Frequency30.32MHz
Frequency Stability±25ppm
Frequency Tolerance±10ppm
Load Capacitance6pF
ESR (Equivalent Series Resistance)100 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-40°C ~ 125°C
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height0.028" (0.70mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NX3225SC-30.320M-EXS00A-CS03981
Related LinksNX3225SC-30.320, NX3225SC-30.320M-EXS00A-CS03981 Datasheet, NDK Distributor
NX3225SC-30.320M-EXS00A-CS03981 Details Description
Related parts for NX3225SC-30.320M-EXS00A-CS03981
LED RECTANGLE 6X29 ORG DIFF 10PI datasheet.pdf
DIODE ZENER 8.2V 300MW SOT23-3 datasheet.pdf
IC MIXER 800MHZ-2.5GHZ DWN 16QFN datasheet.pdf
CARDEDGE 25POS .156 BLACK LO PRO datasheet.pdf
VARISTOR 216V 4.5KA DISC 17MM datasheet.pdf
EMI FILTER LOW PRO 250VAC 10A datasheet.pdf
SURGE SUPP TBU 500MA 500VIMP SMD datasheet.pdf
CONN SSL RCPT 2POS 2MM SOLDER datasheet.pdf
DIODE ZENER 15V 1.3W DO41 datasheet.pdf
RES SMD 143OHM 0.01% 0.6W J LEAD datasheet.pdf