FFF OP132B0100J0G
OP132B0100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OP132B0100J0G
Brief Description
350 TB SOCKET VERTICAL
Datasheet Download
OP132B0100J0G.pdf
Availability of OP132B0100J0G
QUANTITY
OP132B0100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OP132B0100J0G
Internal Part NumberEIS-OP132B0100J0G
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OP132B0100J0G
Related LinksOP132B, OP132B0100J0G Datasheet, FFF Distributor
OP132B0100J0G Details Description
Related parts for OP132B0100J0G
LED 7-SEG 4DIG CA RED RHDP .56" datasheet.pdf
CONN PLUG FEMALE 4PIN GOLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 64POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
SENSOR 500PSI M12-1.5 6G .5-4.5V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 25W datasheet.pdf
CAP TANT 0.39UF 10% 100V AXIAL datasheet.pdf
CABLE 2COND 20AWG BROWN 500' datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 5A 250VAC 50VDC datasheet.pdf
IC FPGA 488 I/O 780FBGA datasheet.pdf
CONN SC DUPLEX F TYPE 2MM datasheet.pdf
ATTENUATOR 3 DB DC 12.4GHZ datasheet.pdf