FFF OP20220000J0G
OP20220000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OP20220000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
350 TB SOCKET PIN STRIP
Datasheet Download
OP20220000J0G.pdf
Availability of OP20220000J0G
QUANTITY
OP20220000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OP20220000J0G
Internal Part NumberEIS-OP20220000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OP20220000J0G
Related LinksOP2022, OP20220000J0G Datasheet, FFF Distributor
OP20220000J0G Details Description
Related parts for OP20220000J0G
CONN PCMCIA CARD PUSH-PULL datasheet.pdf
IC OPAMP CHOPPER 500KHZ TSOT23-5 datasheet.pdf
RES SMD 15.4 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 20V 1A DO214AC datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Panel Mount Crimp datasheet.pdf
CAP TANT 2.2UF 16V 10% 1507 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 75W datasheet.pdf
LED COB CXB1304 5700K WHT SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 29POS STRGHT datasheet.pdf