FFF OQ02155000J0G
OQ02155000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ02155000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
350 TB SOCKET WF VER
Datasheet Download
OQ02155000J0G.pdf
Availability of OQ02155000J0G
QUANTITY
OQ02155000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ02155000J0G
Internal Part NumberEIS-OQ02155000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package2,400
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ02155000J0G
Related LinksOQ0215, OQ02155000J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ02155000J0G Details Description
Related parts for OQ02155000J0G
CONN F PLUG STR 75 OHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN HOUSING 30POS .100" SINGLE datasheet.pdf
CONN STACKER 60POS 0.100" T/H datasheet.pdf
CAP CER 15PF 630V U2J 1206 datasheet.pdf
CONN HEADER 11POS .100" STACKER datasheet.pdf
RES ARRAY 5 RES 3K OHM 6SIP datasheet.pdf
CAP CER 0.068UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES 37.4 OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
TERM PLUG HORIZ 508MM 5C GREEN datasheet.pdf