FFF OQ04000100J0G
OQ04000100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ04000100J0G
Brief Description
762 TB SOCKET OPEN RA
Datasheet Download
OQ04000100J0G.pdf
Availability of OQ04000100J0G
QUANTITY
OQ04000100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ04000100J0G
Internal Part NumberEIS-OQ04000100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package250
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ04000100J0G
Related LinksOQ0400, OQ04000100J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ04000100J0G Details Description
Related parts for OQ04000100J0G
CONN EDGECARD 86POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
4 ROW R/A RECEPTACLE SOLDER datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 9POS 2.5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
RES 71.5 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 100 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 1.8K OHM 2% 1/5W 1005 datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS INLINE PIN datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 220K 5% 0805 datasheet.pdf