FFF OQ06320000J0G
OQ06320000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ06320000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
381 TB SOCKET VERTICAL
Datasheet Download
OQ06320000J0G.pdf
Availability of OQ06320000J0G
QUANTITY
OQ06320000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ06320000J0G
Internal Part NumberEIS-OQ06320000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ06320000J0G
Related LinksOQ0632, OQ06320000J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ06320000J0G Details Description
Related parts for OQ06320000J0G
RELAY SSR 10A 240VAC DC-IN datasheet.pdf
RES SMD 3.9KOHM 0.25% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP CER 0.033UF 25V X7R 0603 datasheet.pdf
FIXED IND 500UH 12A 38 MOHM TH datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.1A 12V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 200W datasheet.pdf
CONN IDC 9POS 2.54MM 28AWG GOLD datasheet.pdf
HEATSHRINK TUBING 3/8-48" datasheet.pdf
IDC SOCKET 0.050 10 POS datasheet.pdf
IC REG LDO 2.8V/1.8V 0.15A 6XSON datasheet.pdf
TXS RELAY 2 FORM C 1.5V datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 35V 10% X7R 0603 datasheet.pdf