FFF OQ07555000J0G
OQ07555000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ07555000J0G
Brief Description
508 TB SOCKET WF VER
Datasheet Download
OQ07555000J0G.pdf
Availability of OQ07555000J0G
QUANTITY
OQ07555000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ07555000J0G
Internal Part NumberEIS-OQ07555000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package2,000
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ07555000J0G
Related LinksOQ0755, OQ07555000J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ07555000J0G Details Description
Related parts for OQ07555000J0G
IC D-TYPE POS TRG SNGL 16SOIC datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 150V 4A DO201AD datasheet.pdf
CAP CER 22UF 16V X5R 1210 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 21 Circuit 0.500" (12.70mm) datasheet.pdf
CBL 35POS 0.5MM JMPR TYPE A 9" datasheet.pdf
RES 21K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
IPD M12 SHLD 3W SPST 2M datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X12.7MM XCUT T766 datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C SHIELDED datasheet.pdf
TRANS PNP 100V 3A DPAK datasheet.pdf
CRYSTAL 50.000 MHZ 8PF SMT datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 3.8A 22.2 MOHM datasheet.pdf