FFF OQ08535000J0G
OQ08535000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ08535000J0G
Brief Description
508 TB SOCKET OPEN VER
Datasheet Download
OQ08535000J0G.pdf
Availability of OQ08535000J0G
QUANTITY
OQ08535000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ08535000J0G
Internal Part NumberEIS-OQ08535000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package2,200
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ08535000J0G
Related LinksOQ0853, OQ08535000J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ08535000J0G Details Description
Related parts for OQ08535000J0G
CAP TANT 15UF 16V 20% 2312 datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 100V X7R 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .156 WW datasheet.pdf
IC SRAM 4MBIT 15NS 44TSOP datasheet.pdf
CAP CER 0.033UF 100V X7R 0603 datasheet.pdf
FIXED IND 680NH 1.7A 72 MOHM SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
RES SMD 0.2 OHM 5% 1/2W 2010 datasheet.pdf
CAP CER 10UF 50V X5R 1210 datasheet.pdf
MICRO 51 M 48" YEL JACKS datasheet.pdf