FFF OQ09558100J0G
OQ09558100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ09558100J0G
Brief Description
508 TB SOCKET WF RA
Datasheet Download
OQ09558100J0G.pdf
Availability of OQ09558100J0G
QUANTITY
OQ09558100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ09558100J0G
Internal Part NumberEIS-OQ09558100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package140
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ09558100J0G
Related LinksOQ0955, OQ09558100J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ09558100J0G Details Description
Related parts for OQ09558100J0G
GDT 400V 10KA THROUGH HOLE datasheet.pdf
LED YELLOW-GREEN 0603 SMD datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 6.3V 20% 1210 datasheet.pdf
FUSE CERAMIC 100MA 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
CONN HEADER STCKD 34POS R/A GOLD datasheet.pdf
RES CHAS MNT 400 OHM 1% 10W datasheet.pdf
BUZZER PIEZO 2500HZ datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 400W datasheet.pdf
4P 6C 3W RIGHT VERT XCHD HDR datasheet.pdf
HEATSINK 36.83X57.6X17.78MM T412 datasheet.pdf
CAP ALUM 400UF 20% 100V FLATPACK datasheet.pdf
MOD RECT ASSY DOUBLER 1.5A 48KV datasheet.pdf