FFF OQ09750000J0G
OQ09750000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ09750000J0G
Brief Description
500 TB SOCKET WF VER
Datasheet Download
OQ09750000J0G.pdf
Availability of OQ09750000J0G
QUANTITY
OQ09750000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ09750000J0G
Internal Part NumberEIS-OQ09750000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package160
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ09750000J0G
Related LinksOQ0975, OQ09750000J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ09750000J0G Details Description
Related parts for OQ09750000J0G
RES SMD 7.68K OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
SWITCH ROLL DPDT 10A SCREW TERM datasheet.pdf
IC SRAM 2MBIT 166MHZ 256CABGA datasheet.pdf
RES SMD 1.5M OHM 1% 1W 1218 datasheet.pdf
RES 1.2K OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 44.2 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
CONN PLUG W/PINS datasheet.pdf
CONN PLUG 60POS INLINE PIN datasheet.pdf
EVAL BOARD BUCK REG LTC3415 datasheet.pdf
CAP CER 43PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
CONN PLUG 39POS datasheet.pdf