FFF OQ09B18100J0G
OQ09B18100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ09B18100J0G
Brief Description
250 TB SOCKET RA
Datasheet Download
OQ09B18100J0G.pdf
Availability of OQ09B18100J0G
QUANTITY
OQ09B18100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ09B18100J0G
Internal Part NumberEIS-OQ09B18100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package615
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ09B18100J0G
Related LinksOQ09B1, OQ09B18100J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ09B18100J0G Details Description
Related parts for OQ09B18100J0G
Crystal 13.0625MHz 20ppm 12pF 30 Ohm -10°C - 70°C Surface Mount HC49/US datasheet.pdf
RES SMD 1.2K OHM 5% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CARD EDGE 70POS DL .100X.200 BLK datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.1A TSOT23-8 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT STRGHT 12POS PIN datasheet.pdf
LENS ASSY 1POS 16.1MM RND 9.26MM datasheet.pdf
VHDM 8 ROW HSD OPEN BP ASSY datasheet.pdf
CONN PLUG 12POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
IC FPGA 1000 I/O 1930BGA datasheet.pdf
RES SMD 10 OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN RCPT 144POS VERT SMD datasheet.pdf
CONN HEADER 30POS datasheet.pdf