FFF OQ10A15000J0G
OQ10A15000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ10A15000J0G
Brief Description
750 TB SOCKET CLOSE VER
Datasheet Download
OQ10A15000J0G.pdf
Availability of OQ10A15000J0G
QUANTITY
OQ10A15000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ10A15000J0G
Internal Part NumberEIS-OQ10A15000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,090
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ10A15000J0G
Related LinksOQ10A1, OQ10A15000J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ10A15000J0G Details Description
Related parts for OQ10A15000J0G
HEX STANDOFF 8-32 NYLON 1-5/8" datasheet.pdf
IC REG CTRLR SGL 3.3V 8VSSOP datasheet.pdf
CBL RIBN 6COND 0.079 GRAY 100' datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS .156 EYELET datasheet.pdf
FUSE HLDR CART 600V 30A IN LINE datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 18POS 7.5MM datasheet.pdf
RES 291 OHM 1W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 45VWM 70VC DO13 datasheet.pdf
Connector Receptacle 34 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPST 10A 125V datasheet.pdf