FFF OQ12700100J0G
OQ12700100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ12700100J0G
Brief Description
500 TB SOCKET OPEN RA
Datasheet Download
OQ12700100J0G.pdf
Availability of OQ12700100J0G
QUANTITY
OQ12700100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ12700100J0G
Internal Part NumberEIS-OQ12700100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package140
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ12700100J0G
Related LinksOQ1270, OQ12700100J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ12700100J0G Details Description
Related parts for OQ12700100J0G
DIP CABLE - HDM24H/AE24M/X datasheet.pdf
IC PWR SW USB 1CH 1.5A 8-SOIC datasheet.pdf
IC SWIT PWM GREEN CM HV TO220 datasheet.pdf
RES SMD 1.3M OHM 5% 1/20W 0201 datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 100V X7R 1206 datasheet.pdf
CONN HEADR 22POS .100" DUAL ROW datasheet.pdf
IC REG PWM 2PHASE BUCK 40TQFN datasheet.pdf
LED MT SR VERT X 0.665" UNIV datasheet.pdf
CM RELAY 1 FORM A 24V datasheet.pdf
CAP CER 47UF 16V X5R 1210 datasheet.pdf