FFF OQ13120103J0G
OQ13120103J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ13120103J0G
Brief Description
350 TB SOCKET RA W/LATCH
Datasheet Download
OQ13120103J0G.pdf
Availability of OQ13120103J0G
QUANTITY
OQ13120103J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ13120103J0G
Internal Part NumberEIS-OQ13120103J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package235
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ13120103J0G
Related LinksOQ1312, OQ13120103J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ13120103J0G Details Description
Related parts for OQ13120103J0G
RES SMD 82K OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf
CONN IDC PIN 24POS 30AU NO LATCH datasheet.pdf
CONN SMA PLUG STR 50 OHM PUSH datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 6A 250V datasheet.pdf
CONN PLUG 5 POS RT ANG W/SCKT datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 6.3V X7R 0201 datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS PNL MNT SKT PCB datasheet.pdf