FFF OQ15000000J0G
OQ15000000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ15000000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
762 TB SOCKET OPEN VER
Datasheet Download
OQ15000000J0G.pdf
Availability of OQ15000000J0G
QUANTITY
OQ15000000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ15000000J0G
Internal Part NumberEIS-OQ15000000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package65
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ15000000J0G
Related LinksOQ1500, OQ15000000J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ15000000J0G Details Description
Related parts for OQ15000000J0G
CONN RECEPT W/DETENT 2POS .093 datasheet.pdf
RES SMD 30.9K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP THIN FILM 0.3PF 50V 0805 datasheet.pdf
RES SMD 1.07 OHM 1% 1W 1218 datasheet.pdf
IC FPGA 97 I/O 144FBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X20MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CONN HEADER VERT DUAL 22POS 2.54 datasheet.pdf
CAP CER 24PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf
CAP FILM 6.2NF 5% 400VDC RAD datasheet.pdf
CAP FILM 0.013UF 5% 2000VDC AXIA datasheet.pdf