FFF OQ15008100J0G
OQ15008100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ15008100J0G
Brief Description
762 TB SOCKET OPEN RA
Datasheet Download
OQ15008100J0G.pdf
Availability of OQ15008100J0G
QUANTITY
OQ15008100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ15008100J0G
Internal Part NumberEIS-OQ15008100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package70
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ15008100J0G
Related LinksOQ1500, OQ15008100J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ15008100J0G Details Description
Related parts for OQ15008100J0G
RES SMD 374 OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
Connector Header 35 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
RES .50 OHM 1W 5% WW AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 787K OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT 43POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
FIXED IND 82UH 700MA 600 MOHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32LQFP datasheet.pdf
CONN FFC BOTTOM 10POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X25MM R-TAB datasheet.pdf
CAP CER 1.2PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf