FFF OQ16320000J0G
OQ16320000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ16320000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
381 TB SOCKET VERTICAL
Datasheet Download
OQ16320000J0G.pdf
Availability of OQ16320000J0G
QUANTITY
OQ16320000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ16320000J0G
Internal Part NumberEIS-OQ16320000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package210
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ16320000J0G
Related LinksOQ1632, OQ16320000J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ16320000J0G Details Description
Related parts for OQ16320000J0G
AMP PACE CONN 36POS 125X125C/L datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 12POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 200W datasheet.pdf
1.25MM JMPR LGT 254 TYPE A 39POS datasheet.pdf
LEADED NTC THERMISTOR datasheet.pdf
HEATSINK 36.83X57.6X17.78MM T412 datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X35MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS WALL MNT PIN datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 5% 35V 2915 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 2 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
EVAL BOARD LED DRIVER LM3646 datasheet.pdf
MODULE SCR BRIDGE 40A 1000V D-19 datasheet.pdf