FFF OQ16355000J0G
OQ16355000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ16355000J0G
Brief Description
381 TB SOCKET WF VER
Datasheet Download
OQ16355000J0G.pdf
Availability of OQ16355000J0G
QUANTITY
OQ16355000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ16355000J0G
Internal Part NumberEIS-OQ16355000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package2,015
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ16355000J0G
Related LinksOQ1635, OQ16355000J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ16355000J0G Details Description
Related parts for OQ16355000J0G
IC MICROMAN W/FRESH 5% 16-DIP datasheet.pdf
Connector Receptacle 34 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
RES SMD 2.7K OHM 5% 1/3W 1206 datasheet.pdf
CLOSE-OFF-OPEN datasheet.pdf
CAP POLYMER 560UF 20% 2.5V T/H datasheet.pdf
CAP CER 180PF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 150W datasheet.pdf
Crystal 24.0000MHz 30ppm 13pF 40 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
RES 2.55K OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf