FFF OQ17120100J0G
OQ17120100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ17120100J0G
Brief Description
350 TB SOCKET RA
Datasheet Download
OQ17120100J0G.pdf
Availability of OQ17120100J0G
QUANTITY
OQ17120100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ17120100J0G
Internal Part NumberEIS-OQ17120100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package150
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ17120100J0G
Related LinksOQ1712, OQ17120100J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ17120100J0G Details Description
Related parts for OQ17120100J0G
CONN PIN 17-20AWG UNPLATED CRIMP datasheet.pdf
RES CHAS MNT 10 OHM 5% 5W datasheet.pdf
CONV DC/DC 15W 18-36VIN +/-12V datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
RES 221K OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
K8362A TOOL KIT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 400W datasheet.pdf
CONN PLUG HOUSING 2POS datasheet.pdf