FFF OQ18540000J0G
OQ18540000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ18540000J0G
Brief Description
508 TB SOCKET CLOSE VER
Datasheet Download
OQ18540000J0G.pdf
Availability of OQ18540000J0G
QUANTITY
OQ18540000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ18540000J0G
Internal Part NumberEIS-OQ18540000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ18540000J0G
Related LinksOQ1854, OQ18540000J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ18540000J0G Details Description
Related parts for OQ18540000J0G
QUICKIE* HEADER datasheet.pdf
IC SRAM 36MBIT 200MHZ 165FBGA datasheet.pdf
MICRO-D 9POS SKT INLINE 5PC KIT datasheet.pdf
CONN HOOD TOP ENTRY SZB24 M32 datasheet.pdf
RES 36.5K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
OSC XO 30.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
2.0" YELLOW VINYL 250'/RL datasheet.pdf
2693 48MMX55M BULK datasheet.pdf
CAP FILM 1UF 5% 400VDC AXIAL datasheet.pdf