FFF OQ19710000J0G
OQ19710000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ19710000J0G
Brief Description
500 TB SOCKET CLOSE VER
Datasheet Download
OQ19710000J0G.pdf
Availability of OQ19710000J0G
QUANTITY
OQ19710000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ19710000J0G
Internal Part NumberEIS-OQ19710000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package90
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ19710000J0G
Related LinksOQ1971, OQ19710000J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ19710000J0G Details Description
Related parts for OQ19710000J0G
SWITCH ROCKER SPDT 16A 125V datasheet.pdf
RES SMD 3.57M OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 3.4A 29 MOHM TH datasheet.pdf
OSC XO 150.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
CAP FILM 10000PF 20% 1KVDC RAD datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
CAP ALUM 19000UF 20% 5V FLATPACK datasheet.pdf
508 TB RIS CLA 2-ROWS-L datasheet.pdf
DIA 4MM 1.2MM ROBTC PNP NO datasheet.pdf